Čokoládová masáž pre dvoch

dotaz


Popis Čokoládová masáž pre dvoch:

Thajské masáže sú praktikované dlhšie než dvetisíc rokov. Sú založené na liečebnej teórii vnútorných energetických dráh zvaných SEN, ktorými zásobujeme vlastné telo životnou energiou. Šetrným pretláčaním energetických centier a preťahovaním sa energia dostáva do pohybu po celom organizme. Thajská masáž mierni bolesť a uľavuje od stresu, uvoľňuje napätie, posilňuje nervový systém, pokojní myseľ a navodzuje pocit harmónie.

Oddajte sa čaru thajskej relaxácie vo dvojici! Vychutnajte si spoločne so svojim blízkym uvoľňujúcu procedúru v uzavretom prostredí luxusnej relaxačnej miestnosti. Príjemný pocit z maximálneho uvoľnenia tak môžete prežívať súčasne.

Rafinované spojenie čokolády a hrejivé masáže sú naozajstným pokušením pre všetkých milovníkov sladkého. Čokoláda skvele pôsobí proti celulitíde a zanecháva pokožku jemnú, vláčnu a dokonale vyhladenú. Ošetrenie začína najprv čokoládovým peelingom, nasleduje masáž celého tela horúcou čokoládou a nakoniec si užijete relaxáciu v zábale z pravej čokolády spoločne s akupresúrnou masážou tváre a pokožky hlavy. Sen pre všetkých milovníkov delikátnych chutí a vôní!

Prehľad variantov zážitku Čokoládová masáž pre dvoch

Česká republika

Názov Počet osôb Cena vrátane DPH
Čokoládová masáž pre dvoch  	105 €


+421 911 22 55 77

Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určenie

Informácie

Zážitky v krajochZážitky
Zháňate darček a došla Vám inšpirácia? Prehľadali ste svoju bezodnú studnicu nápadov a narazili ste na samé d

Copyright © 2009 daruj-zážitok.eu
Tvorba www stránok MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneri:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.daruj-zazitok.eu/www/components/footer.php on line 128
| vyhliadkový let balónom | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zaujímavý web s obsahom venovaným zážitkom a chcete vymeniť odkazy, neváhajte nás kontaktovať.