Lety lietadlom

dotaz


Popis Lety lietadlom:

Vyhliadkové lety lietadlom
   
Miesto zrazu účastníkov akcie a časy posádok:
Stretneme sa na letisku Boleráz pri Trnave. Presná adresa: Boleráz
Trasa letu a čas zrazu posádky:
Trasu letu a termín letu si určíte sami alebo vám odporučíme najzaujímavejšie letecké trasy a miesta. Významné obmedzenie pre let je centrum Bratislavy, ktorému sa musíme vyhnúť.

Časový harmonogram akcie:
1.Zraz na letisku (10 minút)
2.Predletová príprava, briefing (10 minút)
3.Nástup do lietadla, odlet na trasu (30 minút)
Program akcie celkom cca 50 minút.

Konečné potvrdenie konania akcie:
V prípade, že by nevyzeralo počasie ako letové, dostali by ste deň pred akciou do 21:00 hodín SMS správu, že sa akcia presúva na ďalší plánovaný termín.

Bohužiaľ najmä ranné hmly a búrky sa veľmi ťažko predpovedajú rovnako ako to, kedy sa rozplynú, a lety bude možné uskutočniť. Preto je možné, že budú lety v rámci dňa posunuté. V prípade nepriaznivého počasia bude akcia presunutá na najbližší ďalší plánovaný termín. Termíny dohodneme operatívne v prípade presúvania akcie.

Počasie:
Počasie je pre túto akciu veľmi podstatné. Pre lety potrebujeme dobrú dohľadnosť a vyhnúť sa nebezpečným javom, akými sú napríklad búrky. Na druhú stranu zase na vykonanie letu nepotrebujeme len krásny letný slnečný deň bez mráčikov. Lietame po celý rok. Rozhodnutie o konečnom uskutočnenie letu na kapitánovi lietadla.

Lietadlo:
Poletíme 4 miestnym lietadlom Cessna 172. Cestovná rýchlosť je 200 km / ha dolet cca 800 km. Jedná sa veľmi bezpečné a osvedčené letadlo.Na palubu lietadla je zakázané brať alkoholické nápoje a omamné látky, ostré predmety, zbrane bodné a strelné, všetky predmety a chemikálie, ktoré by mohli ovplyvniť bezpečnosť letu a negatívne pôsobiť na riadnu spôsobilosť pilota.
Podľa nariadenia Európskej agentúry pre bezpečnosť letectva a smerníc prevádzkovateľa lietadla môžete byť pred vstupom na palubu podrobení osobnej bezpečnostnej prehliadke, ktorá zabezpečuje zachovanie bezpečnosti letu a celej posádky.

Sprievod na akciu:
Diváci, priateľky, manželia a ďalšie blízki sú vítaní. Môžu sa zúčastniť, pozorovať predletovú prípravu, fotografovať, filmovať.

Čo so sebou:
Vezmite si športové oblečenie, fotografický aparát, aby ste zdokumentovali trasu a svoje zážitky a hlavne pohodovú náladu.

Fotogaléria:

obrazek produktu obrazek produktu obrazek produktu
+421 911 22 55 77

Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určenie

Informácie

Zážitky v krajochZážitky
Zháňate darček a došla Vám inšpirácia? Prehľadali ste svoju bezodnú studnicu nápadov a narazili ste na samé d

Copyright © 2009 daruj-zážitok.eu
Tvorba www stránok MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneri:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.daruj-zazitok.eu/www/components/footer.php on line 128
| vyhliadkový let balónom | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zaujímavý web s obsahom venovaným zážitkom a chcete vymeniť odkazy, neváhajte nás kontaktovať.