Pilotom na skúšku

dotaz


Popis Pilotom na skúšku:

Popis:
Vyskúšate si, či máte talent a cit pre riadenie skutočného lietadla a či dokážete s kľudom riešiť núdzové situácie.
Po štarte budete mať na starosti navigáciu lietadla. K dispozícii budete mať len mapu a kompas. Možno počas letu dôjde k strate výkonu motora a vy budete musieť pomôcť kapitánovi s diverziou na záložné letisko.


Program:
Po príchode na letisko budeme mať k dispozícii 4-miestne lietadlo (Cessna 172/182). Pred letom budete oboznámení s lietadlom, urobíme spoločne celú predletovú prípravu. Tiež detailne preberieme scenár letu a obdržíte pokyny pre nepredvídané prípady.

Spoločne s pilotom naplánujete let, zakreslíte trasu v mape, skontrolujete aktiváciu vzdušných priestorov, naprogramujete palubné prístroje, zistíte aktuálne meteorologické podmienky, vykonáte predletovú prehliadku lietadla, vypočujete si, ako vyžiadať povolenie k štartu. Vypočujete správnu frazeológiu pri komunikácii s riadiacou vežou. Ako druhý pilot skontrolujete predletové úkony po kapitánovi lietadla.
Po obdržaní povolenia narolujeme na dráhu. Posledná kontrola prístrojov. Motor na plný výkon, akcelerácia rýchlosti a odlepenie od Zeme ... letíme.


Čas:
Předletová příprava a samotný let proběhne ve stejný den. Doba každého letu včetně mezipřistání je naplánována na přibližně jeden a půl hodiny a každý účastník bude vždy minimálně po 20 minutách plnit simulovanou funkci 2. pilota na pravém předním sedadle vedle kapitána. Přistaneme na 2 dalších letištích, kde se posádka vystřídá.


Poletový rozbor:
Po návratu na letiště uděláme poletový briefing, probereme celý let a zážitky. Povíme si o létání vše, co vás bude zajímat. Připravte si svoje otázky.


Oblečení:
Vezměte si sportovní oblečení. Kabina letadla je v zimě vytápěná. Něco na psaní a na poznámky.  Foťák, abyste zdokumentovali zážitky.

Omezení:

Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným kapitánem prožijete vše, co obnáší řízení letadla. Akce je vhodná pro muže i ženy od 18 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče.
 
Sezóna a počasí:
Počasí je pro tuto akci velmi podstatné. O zrušení akce a přesunutí na jiný termín bude s konečnou platností rozhodnuto den před plánovaným termínem do 21:00. Informaci o případném zrušení obdržíte SMS zprávou. V případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta na nejbližší další plánovaný termín. Let je možné uskutečnit v průběhu celého roku.

Objednávka:

Min. 7 dní předem.
 

Časté otázky

Dotaz vložil: Veronika - 2010-03-18
Otázka:
Dobrý den. "akce pilotem na zkoušku"proběhla v pořádku,je to nezapomenutelný zážitek,pilot je opravdovej profesionál,vše dopodrobna vysvětlil,připravil a jsou schopni reagovat na nepředvidatelné situace.Takže jejich hodnocení má u mě plný počet bodů. K samotnému letu:Je to zážitek kterej mi zůstane v hlavě hodně dlouho,během letu jsem měla možnost zkusit si jaké to je řízení letadla,načerpala spousty informací a ještě měla možnost prohlednout si kousek Pha ze vzduchu. Moje resume:Adrenalin,relax,nové poznatky:-)
Odpoveď:

Prehľad variantov zážitku Pilotom na skúšku

Ostrava Mošnov

Názov Počet osôb Cena vrátane DPH
Pilotem na zkoušku  	194 €

Brno Tuřany

Názov Počet osôb Cena vrátane DPH
Pilotem na zkoušku  	194 €


+421 911 22 55 77

Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určenie

Informácie

Zážitky v krajochZážitky
Zháňate darček a došla Vám inšpirácia? Prehľadali ste svoju bezodnú studnicu nápadov a narazili ste na samé d

Copyright © 2009 daruj-zážitok.eu
Tvorba www stránok MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneri:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.daruj-zazitok.eu/www/components/footer.php on line 128
| vyhliadkový let balónom | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zaujímavý web s obsahom venovaným zážitkom a chcete vymeniť odkazy, neváhajte nás kontaktovať.