Jávská masáž

dotaz


Popis Jávská masáž:

Jávská masáž má veľmi dlhú tradíciu a je dôležitým doplnkom kvalitnej telesnej kultúry už po stáročia. Jávská masáž je charakteristická svojim zameraním na pôsobenie v tkanivách svalov a ich väzivových obaloch - fascií, zvaných tiež ako spojivové tkanivo. Preto ponúkame recept, ako je možné uľaviť telu aj mysli pomocou tradičných jávských masáží. V príjemnom prostredí relaxačného salónu zažijete starostlivosť, ktorá bola donedávna určená len pre členov kráľovskej rodiny. Masáž vám prinesie všetko potrebné osvieženie a relaxáciu, budete sa po nej cítiť mladšie a vykročíte do života plní elánu a odhodlania. Jávska masáž - úspešný štart nového, lepšieho dňa.

Masáž obsahuje:
Masáž celého tela. Napomáha lepšiemu prekrveniu a návratu žilovej krvi a miazgy z periférií do obehového centra. To všetko vďaka jemným dotykom rúk indonézskej terapeutky, ktorá postupne pracuje s každým svalom a odstráni každú zatuhnutú časť aj hlboko v tkanive.


Podmienky / telesnej predpoklady / obmedzenie:
Nemusíte mať žiadne špeciálne fyzické predpoklady, ale priaznivý zdravotný stav. Masáže sú určené pre ženy aj mužov akéhokoľvek veku. Nemasírujú sa len tehotné ženy.

Čas trvania: Celý program trvá podľa výberu 1 hodinu alebo 1,5 hodiny.

Sezóna: Celoročne

Objednávka:
S dostatočným predstihom, minimálne 2 týždne vopred. Návštevy možno vykonávať podľa pevne zavedených termínov prevádzkovateľa.

Lokalita: Bratislava


+421 911 22 55 77

Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určenie

Informácie

Zážitky v krajochZážitky
Zháňate darček a došla Vám inšpirácia? Prehľadali ste svoju bezodnú studnicu nápadov a narazili ste na samé d

Copyright © 2009 daruj-zážitok.eu
Tvorba www stránok MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneri:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.daruj-zazitok.eu/www/components/footer.php on line 128
| vyhliadkový let balónom | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zaujímavý web s obsahom venovaným zážitkom a chcete vymeniť odkazy, neváhajte nás kontaktovať.