Let balónom v Alpách- prelet Álp

dotaz


Popis Let balónom v Alpách- prelet Álp:

AlpenCrossing - pre väčších dobrodruhov ponúkame až 5 hodinový prelet Álp v balóne z Rakúska do Talianska, cena letenky 850,-€/os.

 

Na rozdiel od klasického balónového lietania u nás, ktiré je považované za absolútny zážitok, balónom cez Alpy do Talianska prekoná všetky Vaše eufórie ako také.

Alpské prelety je možné realizovať asi 2 až 4 krát v zime (od novembra do februára). Plánovanie je zvyčajne len krátkodobé, tzn. že je je predpokladom Vaša veľká časová flexibilita pre přelt Álp. V letnej sezóne nie je možné plánovať prelety Álp v dôsledku termického prúdenia.

Plánovanie preletu Álp:

Ak z poveternostné situácie vyplýva, že bude možné uskutočniť prelet Álp, budete o tom informovaní 2 dni vopred. Potrebujeme "Nordföhnwetterlage", tj smer vetra od severu aspoň 80km/h vo výške 5000m, ktorý sa vyskytne po prechode studenej fronty, pod rastúcim tlakom kedy bude väčšinou jasno bez oblačnosti.

Miesto stretnutia je v závislosti od smeru vetra okolo 8 hodiny v Zell am See a St Johann in Tirol. Spoločná príprava balónu a následne vzlietnete spolu!

Balóny potom letí na Grossglockner, Grossvenediger, Dolomity atď, až do údolia tesne pred Benátky, kde bude naše miesto pristátia.

V balóne nad Alpami sú zaručené neuveriteľné výhľady na vrcholky Álp a Dolomitov, a obvykle aj výhľad do diaľky na Jadran. Po 3 až 4 hodinách sa dostaneme do krásneho slnečného Talianska, kde často pizzeria nie je ďaleko. Väčšinou je v  Taliansku už veľmi pekne, len biele vrcholky hôr v diaľke sú dôkazom zimy v Dolomitoch.

Vzduchoplavecký krst na mieste pristátia je tradícia. Po príchode sprievodného vozidla sa pozrieme na pekné ubytovanie s raňajkami. Druhý deň, sa vydáme na spiatočnú cestu.

      

 

Požiadavky na cestujúcich:

 
* Cítite sa zdravý a fit a nemáte žiadne zdravotné obmedzenia pre danú výšku 5000m
    
* Teplé zimné oblečenie, ale hlavne dobré, teplé topánky
    
* Flexibilita, zavoláme 2 dni vopred a napríklad aj vo všedné dni, budeme samozrejme radi volať niekoľkokrát, ak navrhovaný termín nie je vhodný pre vás.
    
* Rezervácia musí byť kompletná a vopred celá uhradená

Služba obsahuje:

   
* Let balónom cez Alpy do Talianska
    
* Nocľah s raňajkami v Taliansku
    
* Transport späť na miesto štartu
    
* Poistenie a poplatky

Prehľad variantov zážitku Let balónom v Alpách- prelet Álp

Alpy

Názov Počet osôb Cena vrátane DPH
Let balónom v Alpách- prelet Álp  	850 €


+421 911 22 55 77

Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určenie

Informácie

Zážitky v krajochZážitky
Zháňate darček a došla Vám inšpirácia? Prehľadali ste svoju bezodnú studnicu nápadov a narazili ste na samé d

Copyright © 2009 daruj-zážitok.eu
Tvorba www stránok MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneri:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.daruj-zazitok.eu/www/components/footer.php on line 128
| vyhliadkový let balónom | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zaujímavý web s obsahom venovaným zážitkom a chcete vymeniť odkazy, neváhajte nás kontaktovať.