Športové zážitky

Zážitky v športe

Nevybrali ste si v ponuke adrenalinových zážitkov a napriek tomu túžite po darčeku z oblasti netradičného športu? Hľadáte zážitok, ktorý sa len tak nevidí a na vlastnej koži necíti? Nechajte sa do výšky aj do diaľky uniesť zážitkami a darčekmi zo sekcie športových zážitkov. Športové zážitky sú tu pre vás nielen pre vašu kondíciu, ale aj pre veľa zábavy. V športových zážitkoch si vyberiete či už túžite otestovať skákacie topánky alebo vyskúšať trikke - revolučné trojkolesové vozidlo podobné kolobežke. Môžete sa dosýta vyblázniť na súši, na snehu aj na vode. Ovládnite vietor i zemskú príťažlivosť! Prekonajte vlastný strach! Vyskúšajte snowkiting - jazdu s kite-om na lyžiach alebo snowboarde. S kite-om na terénnej trojkolke otestujte buggykiting alebo na plaváku kiteboarding. Čo dodať - športové zážitky sú tu pre vás!

Názov   SestupněVzestupněCena
Kiteboarding kurz

Už vás nebaví len ležať a opaľovať sa na pláži? Chcete zažiť niečo nové? Vyskúšajte si KITEBOARDING (jazdu s kite-om na plaváku). Nechajte sa ťahať silou vetra a Preháňajte sa po vodnej hladine.

Cena od:   204,-

Kraj:   Česká Republika

Kiteboarding kurz

Snowkiting kurz

Máte radi lyžovanie, snowboarding, rýchlosť a bezpečný adrenalín? Chcete zažiť niečo nové? Vyskúšajte si SNOWKITING (jazdu s kite-om na lyžiach alebo snowboarde). Nechajte sa ťahať silou vetra a Preháňajte sa po zasnežených pláňach.

Cena od:   142,-

Kraj:   Česká Republika, Slovensko

Snowkiting kurz

Powerkiting kurz

Máte radi bezpečný adrenalín? Chcete vyskúšať niečo nové? Vyskúšajte si POWERKITING. Pobite sa s kite-om poháňaným vetrom. Naučte sa riadiť kite, ktorým sa môžete nechať ťahať na lyžiach, snowboarde, terénnej trojkolke alebo plaváku.

Cena od:   72,-

Kraj:   Česká Republika

Powerkiting kurz

Buggykiting kurz

Máte radi rýchlosť a bezpečný adrenalín? Chcete zažiť niečo nové? Vyskúšajte si BUGGYKITING (jazdu s drakom na terénnej trojkolke). Nechajte sa ťahať silou vetra a Preháňajte sa po trávnatej ploche.

Cena od:   100,-

Kraj:   Česká Republika

Buggykiting kurz

Jazda so psím záprahom

Musher Junior

Cena od:   162,-

Kraj:   

Jazda so psím záprahom

Jazda so psím záprahom

Aljašským musherom na vlastnej koži

Cena od:   162,-

Kraj:   Bratislavský kraj

Jazda so psím záprahom

+421 911 22 55 77

Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určenie

Informácie

Zážitky v krajochZážitky
Zháňate darček a došla Vám inšpirácia? Prehľadali ste svoju bezodnú studnicu nápadov a narazili ste na samé d

Copyright © 2009 daruj-zážitok.eu
Tvorba www stránok MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneri:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.daruj-zazitok.eu/www/components/footer.php on line 128
| vyhliadkový let balónom | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zaujímavý web s obsahom venovaným zážitkom a chcete vymeniť odkazy, neváhajte nás kontaktovať.